США відклали переговори з РФ щодо Сирії

    Перемови по Сирії між американськими та російськими дипломатами відклали. Представники двох країн мали зустрітися цієї середи у Гаазі, але зустріч скасували, бо у США тривають консультації щодо адекватної реакції на застосування режимом Асада хімічної зброї.

    Найближчими днями американська влада пообіцяла оприлюднити розсекречену доповідь про нещодавні події у Сирії. За даними ЗМІ, цю тему обговорювали у суботу Барак Обама та члени адміністрації. Зокрема, йшлося про те, як пояснити військові дії США, якщо вони почнуться без сакнції ООН. Держсекретар США Джон Керрі, між тим ,звинуватив сирійську владу в умисному знищенні доказів хімічних атак. Голова російського МЗС Сергій Лавров, своєю чергою заявив, що Захід не надав жодних доказів причетності сирійської влади до застосування хімзброї.

    Джон Керрі, держсекретар США: "Те, що сталося у Сирії минулого тижня, шокувало увесь світ. Вбивство невинних людей, жінок та дітей за допомогою хімічної зброї - це справжній злочин проти людства і проти моралі. Представники ООН продовжують розслідування, але ми маємо додаткові докази того, що цей жахливий злочин дійсно стався. Оосбливо обурює і те, що сирійський режим намагається приховати від міжнародної спільноти докази своїх протиправних дій".

    Попередній матеріал
    Потужні повені на заході Індії
    Наступний матеріал
    Нові випадки бубонной чуми в Киргизії
    Теги: