Сомалійські пірати забрали моряків невідомо куди

  Інформація про долю українських заручників, захоплених у Сомалі - не доступна. Їхні родичи кажуть, що вже добу з ними не зв`язується вітчизняне Міністерство Закордонних справ. Сомалійські пірати почали виконувати погрози. На берег забрали дев`ятьох з п`ятнадцяти заручників судна "Леманн Тімбер". Серед них - двоє українців, а також росіяни та естонці.

  Світлана Рудніченко, жінка одного з заручників: "Сегодня вообще тишина полная. Никто из наших ребят не звонил, и представитель МИДа не звонил, не звонили и представители фирмы. Обычно до этого времени - максимум, вчера в 4 часа - звонил с Кипра представитель фирмы. А сегодня - тишина полная".

  Не мають нових даних - Міністерства закордонних справ України та Росії.

  Нагадаємо, учора сплив останній день, коли пірати чекали на викуп. За звільнення бранців пірати вимагали викуп у 750 тисяч доларів. Інакше - погрожували продати заручників у рабство, або навіть розстріляти.

  За непідтвердженою інформацією, викуп піратам намагались передати, утім операція зірвалася. За місяць, який екіпаж у полоні, на кораблі закінчилися харчі, медикаменти і паливо. Навіть  води - людям майже не дають. Родичі заручників наразі ані підтвердити, ані спростувати цю інформацію не можуть.

  Попередній матеріал
  Білл Гейтс залишає "Microsoft"
  Наступний матеріал
  Міністр культури про виступи артистів на території РФ: "Треба мати схему як позбавляти почесних звань"
  Теги: