Завантаження
Сховати

Снігопади паралізували транспорт країн ЄС і Росії [репортаж, відео]

Снігопади паралізували Європу і Росію. У Франції через заметілі на кілька годин перервали роботу аеропорти. Скасовували рейси і у Німеччині. Там були також перебої у роботі залізниці. А Росію накрив циклон Моніка. Москву зранку замітало, а тепер там не вщухають зливи. За добу випала місячна норма опадів.

Зима знову змінила плани європейців. Через снігопади у міжнародному аерпорту імені Шарля де Голля на декілька годин скасували рейси.

Пасажирка: "Я дуже хвилююся. Мені потрібно бути в Іспанії якомога раніше. На мене там чекають справи. А я сиджу тут і не знаю, коли зможу вилетіти".

Виїхати з Франції наземним транспортом теж було складно. Через снігопади перекрили кілька автомагістралей. Решта доріг - вщерть заполонили потоки машин. Люди проводили у заторах по кілька годин. Схожа ситуація і в Німеччині. Заметіль спричинила транспортний хаос, і не тільки на трасах. Потяги приходили із запізненням. Машиністи не могли їхати швидко, дотримуючись графіка, бо рейки були криті снігом і льодом. У найбільшому аеропорту Німеччини - Франкфурті-на-Майні - скасували майже півтори тисячі рейсів.

Пасажирка: "Я мала летіти до Відня. Проте мій рейс скасували, і я тут чекала кілька годин, поки не дали квитка на інший літак".

Працівник аеропорту: "Пасажири у Франкфуртському аеропорту знову мали проблеми через скасовані рейси. Повітряне сполучення було паралізоване на чотири години з міркувань безпеки. Снігопад не залишив нам іншого вибору. Техніка не встигала прибирати злітно-посадкові смуги". 

Росію теж замітає. Країну накрив циклон Моніка. Такого снігу тут не бачили тридцять років. За день у Москві випала майже третина місячної норми опадів. Комунальники не встигають прибирати дороги. Ситуацію ускладнює мінлива погода. На зміну снігу приходить дощ. Потепління триватиме до ранку, а потім різко похолодає, і Москва вкриється льодом.

Ганна Ільїних, 5 канал

Теги:
Останнє редагування: 19:22 9 грудня 2010
Новини партнерів