Завантаження
Сховати

Саркозі визнав факт вторгнення Грузії в П.Осетію

Франція стала першою державою світу, яка визнала факт вторгнення Грузії у Південну Осетїю. Досі на цій версії щодо причин п`ятиденного конфлікту на Кавказі наполягала лише Росія.

Цю заяву президент Ніколя Саркозі зробив після зустрічі зі своїм російським колегою Дмитром Медведєвим. Сталося це на міжнародній конференції зі світової політики в Евіані.

Водночас Саркозі заявив - Росія відповіла на дії грузинської влади неадекватно, а визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії взагалі неприйнятне.

Франція - традиційний союзник Росії в Європі, і саме сюди Дмитро Медведєв привіз проект нового договору щодо європейської безпеки, підґрунтям якого мають стати міцні взаємовигідні відносини Старого Світу та Росії.

Ніколя Саркозі, президент Франції: "Я вітаю рішення президента Дмитра Медведєва вивести війська з Грузії. Через два місяць після початку грузинської кризи це дуже важливий крок. Крім того, ми вирішили організувати конференцію у Женеві, на якій спробуємо знайти шлях виходу з ситуації на Кавказі".
Теги:
Останнє редагування: 01:44 9 жовтня 2008
Новини партнерів