Президент Ємену повернувся на батьківщину

  Президент Ємену повернувся на батьківщину після тримісячної відсутності. Алі Абдула Салех лікувався у Саудівській Аравії із червня, відколи відбувся замах на його життя. За цей час у Ємені загострилися масові протести противників президента і провладних сил.

  Одразу після повернення глава держави закликав опозицію до перемир’я і продовження діалогу. Цю заяву президента озвучило міністерство оборони. Сам Салех публічно поки що не виступав. Масові заворушення в Ємені не вщухають із січня. Після революцій у Тунісі та Єгипті населення Ємену вимагало відставки Салеха. Він править державою понад тридцять років. За час заворушень у Ємені загинули близько чотирьохсот п’ятдесяти осіб. З них сто стали жертвами збройних протистоянь за останні п’ять днів.
   
  Житель Ємену: "Усі революціонери щасливі, що він повернувся - нарешті Салех зможе постати перед судом. Весь народ хоче цього. Справедливість повинна запанувати".

  Житель Ємену: "Повернення Алі Абдули Салеха нас не турбує, бо наша революція все одно буде успішною і переможною. Ми повстали проти президента, коли він був на піку своєї влади. І виримо, що його повернення - це добрий знак. Його треба судити за все, що він заподіяв єменському народу". 

  Попередній матеріал
  Бути чи не бути Палестинській державі сьогодні вирішуватимуть світові лідери
  Наступний матеріал
  У Великій Британії на аукціоні за $232 тис. продали шубу бортпровідниці "Титаніка"
  Теги: