Завантаження
Сховати

Понад 100 тис. жінок відстоювали свої права на мітингу у Пакистані

Понад сто тисяч жінок відстоювали свої права на мітингу у Пакистані. Це - найбільше масове зібрання представниць прекрасної статі за всю історію країни, переконують організатори.

Зібрала мітинг третя найбільша опозиційна партія Пакистану - Об’єднаний національний рух. Її лідер живе у вигнанні в Лондоні. До присутніх він звернувся телефоном. І наголосив: чим  міцнішими будуть права жінок - тим міцнішою стане держава. У Пакистані жінки мало представлені у політиці, і часто стають жертвами домашнього насильства і так званих "вбивств заради честі родини". Опозиційні партії обіцяють розробити низку законів, які більше захищатимуть права жінок.

Надя Ґабол, міністр з прав людини у провінції Сіндх: "Наша демонстрація не має нічого спільного із майбутніми виборами. Все це робиться - лише заради жінок. Ми повинні дати їм належні права. І, на жаль, чимало з них самі не усвідомлюють, що це їм потрібно".

Протестуюча: "Це замкнуте коло. Це - ключова точка, звідки все починається. Якщо ви хочете зробити сильнішу країну, сильнішу націю - ви повинні мати поруч сильну жінку".

Теги:
Останнє редагування: 12:16 20 лютого 2012
Новини партнерів