Покласти край тиску на свободу слова вимагає Джуліан Ассанж

  Про це засновник сайту Вікілікс заявив у першому публічному виступі після того, як попросив політичного притулку в Еквадору.

  З балкона еквадорського посольства у Лондоні Ассанж подякував своїм прихильникам, а також президенту Еквадору за підтримку та захист. Він звернувся до президента США із вимогою припинити розслідування, яке проводить ФБР у справі Вікілікс. На його думку, такі розслідування - це полювання на відьом. Нагадаю, сайт Вікілікс свого часу оприлюднив багато таемних документів уряду США - щодо війни в Іраку та Афганістані, а також дипломатичне листування. Формально Асанжу закидають зовсім інше - його звинувачують у зґвалтуванні.

  Джуліан Ассанж, засновник сайту "Вікілікс": "Я дякую сміливим людям. Спасибі президентові Корреа за мужність, яку він виявив, надаючи мені політичний притулок. Я також дякую представникам уряду, міністерству закордонних справ і народу Еквадору. Велика подяка і представникам посольства та їхнім родинам, які приязно ставляться до мене, незважаючи на погрози, які ми отримуємо".

  Попередній матеріал
  Майже 400 мігрантів на кількох човнах врятувала берегова поліція Італії
  Наступний матеріал
  В Грузії затримали заступника міністра часів Януковича – Луценко
  Теги: