Перші судові вироки щодо погромів у Великій Британії

  Перші судові вироки щодо погромів у Великій Британії. Двох учасників заворушень з Манчестера - засудили до 10 та 16 тижнів позбавлення волі.

  У поліції такий вердикт назвали - першим з багатьох. Зараз суди у Лондоні та інших великих містах країни працюють цілодобово. За участь у погромах та заворушеннях - заарештували понад тисячу людей. Більшість - звинувачують у пограбуваннях магазинів. Доказами проти декого - є їхні фотографії з накраденим майном, розміщені у соціальних мережах. Між тим - заворушення у Британії практично припинилися. Поліції вдалося взяти ситуацію під контроль. Лише у Лондоні вулиці патрулюють 16 тисяч правоохоронців.

  Житель Лондона: "На вулицях зараз дуже багато поліцейських. Але вони з`явилися занадто пізно. Щонайменше троє людей - загинули. Правоохоронці вияявилися не готовими до того, що сталося. Треба, щоб влада зробила висновки і посилала безпеку на вулицях".

  Жителька Лондона: "Я вважаю, що суд мав би засудити учасників погромів до десяти років в`язниці. Нехай ці люди отримають достатньо часу, щоби усвідомити, якого лиха вони заподіяли іншим".

  Попередній матеріал
  Європейські та американські біржі закінчили попередню добу новим падінням
  Наступний матеріал
  Могеріні у Москві обговорила втілення "дорожньої карти" щодо реалізації Мінських угод
  Теги: