Переговори між Грузією та Росією відбулися у Швейцарії

  Переговори між Грузією та Росією відбулися у Швейцарії. І хоча остаточних домовленостей не досягнули, дипломати визнали, що діалог був конструктивним.
  Сторони обговорювали ситуацію у Абхазії та Південній Осетії. Головне досягнення - Москва та Тбілісі домовилися про наступний раунд переговорів. Він повинен пройти 17-го та 18-го грудня. До того часу опоненти повинні підготувати свої пропозиції як покращити ситуацію з безпекою у регіоні. Тбілісі наполягає на присутності спостерігачів, щоб уникнути етнічних чисток серед грузинського населення. За даними Агенства з біженців ООН більше 30 тисяч людей усе ще не можуть повернутися додому після бойових дій у серпні. 

  Георгій Бокерія, заступник міністра закордонних справ Грузії: "Усі учасники погодилися - ситуація у регіоні критична. Щоправда Росія зволікає з підписанням угоди про припинення вогню. Вони не тільки не вивели свої війська, а навпаки - потроїли їхню кількість. Грузини страждають від етнічних чисток. А у так званій буферній зоні не припиняються перестрілки, терористичні атаки та грабежі".
  Попередній матеріал
  Підрахунок голосів на виборах президента США офіційно завершено
  Наступний матеріал
  "Це стосується керівництва НБУ": Ситник прокоментував обшуки у Нацбанку
  Теги: