Пам`ять Стіва Джобса вшановують в усьому світі

  На 57-му році життя помер спів-засновник компанії "Еппл" Стів Джобс. Його називають генієм IT-індустрії, захопленим мрійником, який втілював у життя усі найсміливіші ідеї. У серпні цьогоріч він остаточно відійшов від справ - через погіршення стану здоров`я. Згубив його рак - підшлункової. Пам`ять Стіва Джобса сьогодні вшановують в усьому світі.

  "Компанія Еппл втратила далекоглядного творчого генія, світ залишився без чудової людини", - такими словми відреагувало керівництво фірми на смерть свого колеги - Стіва Джобса. Президент США Барак Обама на сайті Білого дому назвав Джобса "видатним мрійником та новатором". Багаторічний друг і конкурент померлого - Біл Гейтс сказав, що "безмірно сумуватиме" за Джобсом.

  Стів Джобс виростав у прийомній родині. Вже в дорослому віці відшукав свою рідну сестру - романістку Мону Сімпсон. У померлого залишилися син і три дочки. Впродовж двадцяти останніх років Джобс був одружений на Лорені Пауелл. Життя видатному управлінцю вкоротив рак підшлункової залози. У дві тисячі дев`ятому після пересадки печінки  лікарі давали гарний прогноз Джобсу, але останнім часом його стан погіршувався. Сьогодні померлого згадують в усьому світі.

  Джанін Янг, постійна клієнтка компанії "Apple": "Ми знали, що Стів Джобс дуже хворий і може померти. В той же час сподівалися, що він триматиметься й житиме далі. Його смерть стала шоком. Нам усім дуже сумно й боляче. Він був таким молодим".

  Джулія Гіллард, прем`єр-міністр Австралії: "Стів Джобс буквально змінив наш світ. Ми щодня стикаємося з його продуктами в повсякденному житті. Висловлюю співчуття родині померлого. Мені дуже жаль.Сьогодні ми почули надзвичайно сумну новину".

  Завдяки зусиллям Стіва Джобса "Еппл" стала найбільшої Ай-Ті компанією світу із капіталізацією у три з половиною сотні мільярдів долларів. Продукція "Еппл" - плеєри "Ай-Под", компьютери та ноутбуки Мак, телефони "Ай-фон" та планшетники "Ай-Пед" вважаються культовими в галузі високих технологій. Лише напередодні компанія презентувала оновлений смартфон, утім, самого Джобса на заході не було.

  Олександр Войтко, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  ПОМЕР СТІВ ДЖОБС
  Наступний матеріал
  КНДР погрожує потопити "одним ударом" авіаносець США
  Теги: