Останній день агітації перед виборами в Киргизстані

  У Киргизстані готуються до парламентських виборів, які відбудуться вже у неділю. Сьогодні – останній день агітації. Усього участь у політичних перегонах беруть майже три десятки політичних партій. Волевиявлення відбуватиметься за пропорційною системою.

  Щоби вибори у Киргизстані відбулися чесно й демократично, в республіці працюватимуть двісті п’ятдесят спостерігачів від ОБСЄ. З них понад сорок – перебувають у країні впродовж останнього місяця. За час проведення передвиборної кампанії наглядачі відмітили високий рівень конкуренції між усіма учасниками виборів. Серйозних порушень у підготовці до голосування не виявили.

  Йєнс Ешенбачер, речник ОБСЄ: "Упродовж місяця кілька десятків представників ОБСЄ стежили за роботою органів , які займаються проведенням виборів та агітаційною кампанією. На час проведення волевиявлення до республіки прибуде ще понад дві сотні спостерігачів".

  10-го жовтня, у день виборів, майже три мільйони громадян Киргизстану отримають бюлетені завдовжки сімдесят сантиметрів. На них будуть представлені 29 партій. Усього до парламенту потрапить 120 осіб. З поміж представлених – багато нових політичних сил. Експерти стверджують, що реальні шанси подолати виборчий бар`єр мають сім партій. 

  Темір Сариєв, кандидат у депутати: "Вперше ми маємо рівні для всіх можливості".

  З метою не допустити зриву голосування правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі. За словами голови МВС Киргизстану Зарилбека Рисалієва, порядок забезпечуватиме приблизно 7 тисяч міліціонерів і тринадцять тисяч дружинників. У червні у країні спалахнули етнічні сутички внаслідок, яких загинули більше ніж чотири особи.

  Попередній матеріал
  НАТО витратить 930 млн євро на проекти із безпеки
  Наступний матеріал
  На КПП "Краковець" знайшли мертвим прикордонника
  Теги: