Оприлюднили відео пошукової операції бортових самописців лайнера Airbus

  Принаймні 10 днів знадобиться для початкової експертизи бортового самописця - із літака, що розбився над Атлантикою у 2009-му.

  Одну з двох чорних скриньок знайшли напередодні. Сьогодні - оприлюднили відео пошукової операції. За два роки від часу трагедії - це вже п’ятий етап пошуків. На них витратили близько тридцяти мільйонів євро. Перерву робили кілька разів, бо жодних результатів не було. Місяць тому знайшли кілька уламків повітряного судна, тоді ж поновили і пошук самописців. Лайнер "Ербас", що виконував рейс із Бразилії до Франції, зазнав катастрофи у червні 2009-го. На його борту було 228 людей, не вижив ніхто. Причини аварії - невідомі.

  Жан-Батист Одуссе, голова асоціації жертв катастрофи: "Це дуже втішні новини для родин загиблих. Але радіти треба обережно, адже ми досі не знаємо - можна чи не можна прослухати записи із самописців. Щоб дістати ці записи знадобиться не менше десяти днів. Тоді їх відправлять у лабораторію, проводитимуть багато аналізів. Але загалом ми досить швидко дізнаємося чи можна використовувати інформацію із самописців".  

  Попередній матеріал
  Туреччина евакуювала персонал свого посольства зі столиці Лівії
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку відливають останніх "Оскарів" до церемонії
  Теги: