Завантаження
Сховати

Олланд та Саркозі вийшли до 2-го туру виборів президента Франції

Франсуа Олланд та Ніколя Саркозі вийшли до другого туру виборів президента Франції. Кандидат від Соціалістичної партії отримав майже 29 відсотків голосів, чинний глава держави - на півтора процента менше. Про це свідчать дані, оприлюднені ЦВК після підрахунку всіх бюлетенів.

Результат Саркозі став найнижчим рівнем підтримки чинного президента за всю історію французьких виборів. Також уперше з 1958-го року глава держави не випередив свого конкурента у першому турі. Кандидат від ультраправих, навпаки - набрав найвищий відсоток голосів в історії. Лідерка "Національного фронту" - Марін Ле Пен - з 18 процентами стала третьою. Другий тур волевиявлення відбудеться у Франції через два тижні.

Франсуа Олланд, кандидат у президенти Франції від Соціалістичної партії: "Дякую всім виборцям, які дозволили мені виграти перший тур волевиявлення. Сподіваюся перемогти й у другому турі також. Тоді зможу реалізувати свій план з відбудови Франції. Моїми головними завданнями є забезпечення зростання економіки, збільшення кількості робочих місць, скорочення державного боргу та захист вітчизняних підприємств на закордонних ринках".

Ніколя Саркозі, кандидат у президенти Франції, чинний глава держави: "Я чудово розумію тривоги громадян Франції. Обіцяю в разі перемоги в другому турі захищати їхні інтереси впродовж наступних п`яти років. Французи вимагають збереження традиційного способу життя, поваги до їхньої праці та контролю за іміграцією. Ці завдання я й поставлю перед владою на посаді президента Франції".

Теги:
Останнє редагування: 12:40 23 квітня 2012
Новини партнерів