Одразу два золота вибороли українці на параолімпіаді

Одразу два золота вибороли українці на параолімпіаді у Пекіні. Олександр Мащенко виграв фінальний заплив на 100 метрів на спині. На цій же дистанції, але в іншому виді, здобув перемогу Максим Веракса.
    Окрім того українці вибороли 2 срібла.  Одну з медалей отримав плавець Данило Чуфаров.  Менш як за чотири хвилини і 15 секунд - він здолав дистанцію на 400 метрів вільним стилем. І поступився переможцю лише на 8 десятих секунди.

Ще одна срібна медаль - у 31-річного легкоатлета Івана Киценка. Він став призером у потрійному стрибку.

Нагадаємо, перші дві срібні медалі для України – з плавання на сто-метрівці вільним стилем – напередодні вибороли Дмитро Виноградець та Дмитро Крижанівський.