Завантаження
Сховати

Обама: Попереду у нас багато роботи

Унаслідок буревію "Сенді" на нафтопереробному заводі в штаті Нью-Джерсі з`явилися тріщини у резервуарах і стався витік палива. У Делаверську затоку потрапило понад мільйон літрів нафтопродуктів. Ліквідовують наслідки аварії близько ста працівників підприємства.

І за останніми даними, буревій забрав щонайменше сімдесят чотири життя у дев`яти штатах. Східне узбережжя США потроху оговтується від наслідків негоди. Уже поновилося авіасполучення з найбільшими аеропортами регіону. У Нью-Йорку та Вашингтоні відкрилися низка державних установ і шкіл. Відновили роботу більше половини ліній нью-йоркського метрополітену. Запрацювала штаб-квартира ООН та фондова біржа. Загалом на відновлення після урагану - знадобиться від 40 до 50 мільярдів доларів. Президент Барак Обама, перервавши на час негоди передвиборну кампанію - відвідав штат Нью-Джерсі, що найбільше постраждав від стихії.

Барак Обама, президент США: "Попереду у нас багато роботи. Хочу застерегти, що за одну ніч відновлювальні роботи не завершаться, тож американцям варто бути реалістами у своїх сподіваннях. Втім запевняю, що федеральна та місцева влада у тісній співпраці зроблять усе можливе, щоби постраждалі регіони якнайшвидше повернулися до нормального життя".
Теги:
Останнє редагування: 16:18 1 листопада 2012
Новини партнерів