Новий план врегулювання конфлікту у Сирії запропонувала ЛАД

  Новий план врегулювання конфлікту у Сирії - запропонувала Ліга Арабських Держав. За ним, президент Башар Асад - має передати владу віце-президентові, сформувати уряд національної єдності і призначити нові вибори.
  За виконанням цих вимог - стежитимуть представники Ліги. Сирійська опозиція - схвалила нову  дорожню карту і підтвердила, що готова дотримуватися усіх пунктів плану. Офіційний же Дамаск - назавав пропозиції арабських держав грубим втручанням у внутрішні справи країни. Нагадаємо, заворушення у Сирії не припиняються з початку весни минулого року. У країні проводять масові акції протесту  з вимогою відставки чинного президента. Влада - ці виступи жорстко придушує. З березня, за даними ООН, у Сирії загинули понад 5 тисяч мирних мешканців. 

  Хамад Бін Джассім Аль-Тані, міністр закордонних справ Катару: "Для мирного вреголювання сирійського конфлікту Ліга Арабських Держав пропонує низку кроків. Офіційний Дамаск має протягом двох місяців сформувати уряд національної єдності, до якого увійдуть як представники влади, так і опозиція. У країні має початися підготовка до парламентських та президентських виборів. Чинний глава держави - повинен передати владу своєму віце-президентові. Тепер ми передамо цей  план до Ради Безпеки ООН".
  Попередній матеріал
  За вступ до ЄС проголосувала на референдумі більшість мешканців Хорватії
  Наступний матеріал
  Білий дім не пустив на брифінг низку провідних американських ЗМІ
  Теги: