Завантаження
Сховати

Нова хвиля насильства сколихнула Багдад

5.ua

Близько десятка замінованих автівок злетіли у повітря в районах, заселених переважно шиїтами. На додачу група невідомих розстріляла сімох людей у південній частині міста. Усі напади сталися увечері у людних місцях. Відповідальності за них не взяла на себе жодна терористична організація. На думку правоохоронців, найвірогідніше, за терактами стоять радикальні суннітські угрупування, пов’язані з Аль-Каїдою. Міжконфесійна ворожнеча в Іраку, останніми місяцями, стає усе запеклішою. Лише за серпень у терактах загинули понад 800 людей, більшість з них у Багдаді та околицях.

Перший чоловік: «Нападники мали на меті знищити якнайбільше людей, звичайних мирних громадян. Уламки замінованої машини розлетілися навсібіч, загиблих і поранених дуже багато».

Другий чоловік: «Щоби потрапити на цю вулицю, заміноване авто мусило проїхати щонайменше два блок-пости охорони. Як сталося, що його не зупинили? Терористи що - з космосу прилетіли? Навряд чи. Я вважаю, що це вина влади і правоохоронців - вони допустили серйозні помилки у системі безпеки міста». 

Теги: вибух, насильство, іракськ, багдад, жертви
Останнє редагування: 10:35 4 вересня 2013
Новини партнерів