Завантаження
Сховати

Негода: в Німеччині закінчуються сіль, Москву чистять 10.000 машин

Від негоди потерпає Схід та Центр Європи. Потужні снігопади запорошили Москву. В Німеччині закінчуються запаси солі, котрою посипають дороги. А от північну частину Албанії заливають дощі - в регіоні розпочалася повінь.

Понад 10 тисяч снігоприбиральних машин працюють на вулицях Москви. Через замети на дорогах утворилися довжелезні затори. У російській столиці випало близько десяти сантиметрів снігу. Сьогоднішню хуртовину синоптики вже назвали найгіршою за останнє дестиріччя і прогнозують ще  більші опади. Та не всім москвичам хурделиця псує настрій.   

Паралізований рух і на багатьох автомагістралях  Німеччини. Дороги вкрила ожеледиця. Але сіль, якою їх посипають, закінчується. Комунальники - у розпачі, бо старі запаси вичерпуються, а на нові надходження- годі й чекати. Шахти, з яких постачають сіль, відмовляються приймати нові замовлення, бо ледь встигають виконати старі.

Армію залучили до рятувальних робіт в Албанії. Північ країни потерпає від повені. Велика вода прийшла після того, як кілька днів поспіль там падав дощ. Албанська влада оголосила екстрену евакуацію населення з дельти річки Дріні.

Олександр Войтко, 5 канал    

Теги:
Останнє редагування: 14:26 9 січня 2010
Новини партнерів