Завантаження
Сховати

Не вщухають заворушення у столиці Північної Ірландії

Не вщухають заворушення у столиці Північної Ірландії. На вулиці Белфаста вийшли близько тисячі, так званих, юніоністів. Вони виступали за збереження членства у Об`єднаному Королівстві.

Демонстрація почалася мирно. Втім, невдовзі на мітингарів напали понад дві сотні прихильників відокремлення від Британії та воз`єднання з Ірландією. Поліцейські спробували розборонити сторони конфлікту. У відповідь - демонстранти закидали їх цеглою та коктейлями Молотова. Щоби вгамувати натовп, правоохоронцям довелося застосувати гумові набої та водомети. Нагадаємо, заворушення у Белфасті тривають вже п`ять днів поспіль. Їх спровокувало рішення міської ради піднімати британський прапор лише на державні свята. За цей час за ґрати потрапила понад сотня протестувальників. Поранень зазнали шість десятків поліцейських.

Протестувальник: "У заворушеннях винні сепаратисти. Вони нападають на мирні демонстрації юніоністів вже кілька днів поспіль, а виправдовують свої дії - незгодою з рішенням мерії щодо британського прапора. Саме вони винні у тому, що наша спільнота вже кілька днів поспіль потерпає від насильства".

Метт Веггот, констебль: "Серед демонстрантів і учасників бійок чимало зовсім молодих людей. На протести без батьківського контролю нерідко виходять діти віком від 10 до15 років".

Теги:
Останнє редагування: 14:15 8 січня 2013
Новини партнерів
останні новини
Усi новини