Міжнародний день корінних народів відзначили у країнах Центральної Америки

  Міжнародний день корінних народів відзначили у країнах Центральної Америки. У Мехіко індіанці влаштували марш центром міста у традиційному вбранні.

  Учасники акції вимагали від влади покласти край дискримінації корінного населення та поважати його права. У столиці сусідньої із Мексикою Гватемали нащадки майя провели стародавній ритуал спілкування з духами предків. Правозахисники з організації Amnesty International заявляють про несправедливе ставлення до представників корінного населення у країнах Центральної Америки з боку влади. Індіанці мають менший доступ до освіти, медицини та працевлаштування, відтак відсоток неписьменних і бідних серед корінних людей перевищує показники серед нащадків колоністів. 

  Магдалена Ґарсія, учасниця акції: "Настав час прокинутися та чинити опір, ми маємо вимагати визнання наших законних прав".

  Хуан Хосе Кішуй, духівник нащадків майя: "Ми провели священну церемонію, попросили позитивної енергії наших пращурів, щоби вони вказали нам на шлях до кращого життя та миру".

  Попередній матеріал
  Від буревію потерпає схід Австралії
  Наступний матеріал
  Терористичний напад у Лондоні: померла ще одна жертва теракту
  Теги: