Завантаження
Сховати

Мешканці Афін взяли в облогу одразу два міністерства

Мешканці Афін взяли в облогу одразу два міністерства - фінансів і праці. Вони вимагають від влади не скорочувати державних службовців, а також не урізати їм зарплат і пенсій.

Нагадаю, уряд країни пообіцяв звільнити третину держслужбовців. На пошуки роботи дав місяць, під час якого виплачуватиме 60-т відсотків зарплати. Скорочення чиновників у рамках економічних реформ - одна із умов надання Греції наступного кредиту - у 8 мільярдів євро. Поки що видачу траншу Брюссель відклав - в очікуванні обіцяних Афінами економічних перетворень. Попри це, в Єврогрупі відкидають можливість виходу Греції із зони євро або оголошення дефолту.

Жан-Клод Юнкер, голова Єврогрупи: "Ми зробимо все, щоби запобігти дефолту або виходу Греції з єврозони. Всі чутки про невідворотність котрогось з цих варіантів - абсолютно безпідставні".

Оллі Рен, єврокомісар з економіки та монетарної політики: "Влада країни запроваджує необхідні антикризові заходи й рухається у правильному напрямку. Проте для надання чергового траншу нам потрібно по-новому оглянути економічну ситуацію в Греції. Почекаємо звіту Єврокомісії у другій половині жовтня".

Теги:
Останнє редагування: 18:07 4 жовтня 2011
Новини партнерів