Меркель: ідея мультикультуралізму провалилася [відео]

  Німцям некомфортно жити поряд з численними імігрантами, які не хочуть вивчати німецьку і взагалі не інтегруються у суспільство.
  Таким у країні не раді - заявила канцлер на зустрічі з молоддю у Потсдамі. Ангела Меркель підкреслила - ідея мультикультуралізму, себто щасливого проживання пліч-о-пліч німців з іноземцями, провалилася. Коли у шістдесятих роках Німеччина звала до себе усіх охочих працювати, ніхто і думав, що приїжджі залишаться тут назавжди - заявила канцлер.

  Ангела Меркель, канцлер: "У Шістдесятих роках ми закликали іноземців приїжджати до нас на роботу. І думали, що вони попрацюють і поїдуть. Тепер ці люди мешкають поряд із нами. Але щасливо співіснувати німцям з ними не вдається. Ідея мультикультуралізму провалилася. Тим, хто не хоче інтегруватися у наше суспільство, не місце у Німеччині".

  Свен Стріпп, мешканець Кройцберга: "Я не думаю, що політику такого рівня доречно так різко висловлюватися щодо іммігрантів. Все ж таки наша країна дає іноземцям шанс на краще життя".

  Хакім, іммігрант з Марокко: "Я не здивований такими заявами. Меркель не єдина з табору Християнських Демократів, хто так різко висловлюється на нашу адресу. Навіть не хочу це коментувати".

  Попередній матеріал
  На Київщині закрили фестиваль історичної реконструкції
  Наступний матеріал
  У Києві невідомий поцілив з гранатомета у дах недобудови – поліція
  Теги: