5.ua

Мексика оговтується після ураганів – число жертв зростає

  Зокрема, за даними ЗМІ, до офіційних рапортів поки не включили жертв обвалу у гірському районі Атояк. Там під тоннами бруду та каміння опинилися, щонайменше три десятки домівок. Тривають пошуково-рятувальні роботи. Між тим, через паводки та зсуви ґрунту у туристичному Акапулько залишаються заблокованими близько 40 тисяч туристів. За минулу добу вилетіти звідти змогли лише 5 тисяч людей. У місті зафіксували численні випадки мародерства.

  Нагадаємо, до найсильніших за півсторіччя повеней та зсувів ґрунту у Мексиці призвели урагани «Мануель» та «Інгрід». Вони одночасно вдарили по країні з боку Тихого та Атлантичного океану.

  Туристка: «Ми мали вилетіти з Акапулько до Мехіко дев’ять годин тому, але негода порушила авіасполучення. Адміністрація аеропорту запевняє, що літаки будуть вивозити туристів і вдень, і вночі, але поки усе відбувається дуже повільно. Ми, як і багато інших туристів, прибули сюди з дітьми, тож що довше чекаємо, то скрутнішою стає ситуація. Якщо знову задощить, люди почнуть втрачати надію».

  Попередній матеріал
  Влада США хоче конфіскувати хмарочос
  Наступний матеріал
  Канада запустила петицію про посилення санкцій проти РФ