Завантаження
Сховати

Масова акція протесту в чилійській столиці

Масова акція протесту в чилійській столиці. Її провели напередодні візиту Барака Обами. Чільник США сьогодні відвідає Сантьяго в рамках латиноамериканського турне.

Демонстрацію організували профспілки, студенти та ліві сили. Від американського президент вимагали вибачень за військовий переворот в Чилі у 1973-ому році. Тоді до влади прийшов генерал Августо Піночет.

Учасники спробують сьогодні предати лист Обамі. У ньому вони покладають відповідальність за загибель тисяч людей під час заколоту -  на ЦРУ та держдепартамент США. У протесті також взяли участь  представники екологічних організацій. Вони вимагали розірвати угоду між Чилі та США у галузі атомної енергетики. На думку протестувальників, через ситуацію у Японії, треба відмовитися від розвитку атомної енергетики. Адже Чилі також розташоване у сейсмічно небезпечній зоні.

Мешканець чилійської столиці: "Я проти розвитку атомної енергетики. Я уважаю, що є і інші альтернативи і уряд має їх дослідити.  А нинішні плани влади загрожують нашому здоров`ю та здоров`ю інших людей, не лише чилійцям, а й мешканцям південної Америки та всього світу".  

Теги:
Останнє редагування: 13:17 21 березня 2011
Новини партнерів
останні новини
Усi новини