Кіпр просить фінансової допомоги в Росії

  Кіпр просить фінансової допомоги в Росії. До Москви прибула делегація острівної країни на чолі з міністром фінансів Міхалісом Саррісом.

  За інформацією "Уолл Стріт Джорнал", Кіпр просить кредит у кілька мільярдів євро в обмін на долю у банках та енергетичних активах. Півторагодинні перемовини із російським міністром фінансів  - результатів наразі не принесли. Незабаром переговори мають поновитися - очікується, що до розмови приєднається перший віце-прем`єр-міністр Росії - Ігор Шувалов. Нагадаємо, у 2011 році Росія вже позичала Кіпру два з половиною мільярди євро на 4 роки. Напередодні парламент острівної країни відхилив одноразовий податок на банківські депозити. Це - ключова умова Єврогрупи для надання Кіпру 10 мільярдів євро фінансової допомоги.

  Міхаліс Сарріс, міністр фінансів Кіпру: "Ми маємо обговорити цілу низку питань із російським урядом. Зараз Кіпр переживає дуже важкі часи і ми хочемо разом із нашими партнерами спробувати знайти вихід із ситуації, що склалася. Сподіваюся, що перемовини будуть успішними".

  Попередній матеріал
  Незвичайний турист відвідав курортне містечко на півдні Бразилії
  Наступний матеріал
  У ДПСУ назвали ТОП-3 країн, до яких найчастіше виїздять українці
  Теги: