Кандидат у президенти Венесуели отримав знак з небес про перемогу

  Знак з небес про майбутню перемогу - отримав провладний кандидат у президенти Венесуели Ніколас Мадуро. Про це він розказав своїм прибічникам.

  Мадуро розповів: коли молився у каплиці на батьківщині свого попередника, Уго Чавеса - туди влетіла пташка. Вона зробила три кола над головою кандидата, а потому почала співати. За словами Мадуро - це був дух покійного Команданте, який благословив його на перемогу. Опозиційний кандидат, Енріке Капрілес - також шукає небесних покровителів. Він оголосив про початок опозиційного хрестового походу задля звільнення Венесуели від попереднього режиму. Нагадаємо, вибори у Венесуелі відбудуться 14 квітня. Лідер перегонів - провладний кандидат. За даними соціологів, його підтримує майже на 20 відсотків більше людей, ніж опозиціонера.

  Ніколас Мадуро, кандидат у президенти Венесуели: "Пташка подивилася на мене і почала співати, я також відповів їй піснею. Потому вона полетіла, а я відчув, що це був дух Уго Чавеса. Він благословив мене і провістив перемогу на президентських виборах".

  Енріке Капрілес, кандидат у президенти Венесуели: "Сьогодні починається наш хрестовий похід. Ми маємо усього десять днів, щоби зробити його успішним. Часу і ресурсів обмаль, але це компенсується надіями, які на нас покладає народ Венесуели".


   

  Попередній матеріал
  Сербії та Косову не вдалося домовитися про нормалізацію відносин
  Наступний матеріал
  У Великій Британії на аукціоні за $232 тис. продали шубу бортпровідниці "Титаніка"
  Теги: