Італієць влаштував акцію протесту на куполі собору святого Петра у Римі

  Протест на висоті у 140 метрів влаштував італієць Марчелло ді Фініціо. Чоловік видерся на купол собору Святого Петра у Ватикані та вивісив там плакат з гаслами проти чинної влади.

  На плакаті написано: "Припиніть це масове вбивство! У країні коїться політичне шоу жахів. Папа Франциск, допоможи!" Такі своєрідні пікети на соборі італієць проводить вже втретє. Минулоріч схожі акції влаштував у липні та жовтні. Ді Фініціо - власник пляжного бару. Він послідовно виступає проти ощадливих реформ чинної влади, зокрема - підвищення податків у галузі туризму. На додачу - вимагає виходу Італії з зони євро. Колеги по цеху чоловіка переважно підтримують. А пересічні італійці - до його виступів ставляться критично.

  Вальтер Ґаллі, власник пляжного бару: "Людям нашої професії зараз вкрай нелегко. Принаймні три сотні власників пляжних барів - через високі податки вимушені будуть згорнути бізнес вже до кінця року. А що робити потому? Або протести, або самогубство. Марчелло просто зрозумів це першим. І вирішив діяти, дійти до кінця. Я дуже за нього тривожуся".

  Симонетта Симоні, місцева мешканка: "Я розумію, що цей чоловік у відчаї. Але не можна ж видряпуватися на купол собору Святого Петра щоразу, як у тебе проблеми! Інакше кожен вирішить так вчинити, і архітектурній пам`ятці настане кінець".

  Попередній матеріал
  Ольгу Сніцарчук викликали до міліції для упізнання одного із нападників
  Наступний матеріал
  ГУР розповіла, скільки керівники ОРДЛО обіцяють платити бойовикам за ведення агресії проти України
  Теги: