Іспанці розгромили ірландців у Гданську

Іспанська збірна з футболу вщент розгромила ірландців на стадіоні у Ґданську. Гра завершилася з рахунком 4:0.
    Перший гол у ворота збірної Ірландії - вже на четвертій хвилині матчу забив Фернандо Торрез. У другому таймі іспанці активізувалися ще більше і забили три м`ячі. Ще раз відзначився Торрес, авторами двох інших голів стали Давід Сильва та Cеск Фабрегас. Під час усієї гри - перевага була на боці іспанської команди. Чинні чемпіони Європи та світу практично не дозволяли ірландцям навіть переходити на свою половину поля. А трохи раніше напередодні у Познані  внічию зіграли збірні Італії і Хорватії.