Чилі досі не оговталася після рунівного землетрусу 2010 року

  Чилі досі не оговталася після рунівного землетрусу 2010-го року, зокрема пошкоджена енергетична система країни. Аби заощадити електрику уряд оголосив війну краваткам.

  Нині в Чилі - розпал літа, температура повітря на вулиці - не менше 30ти градусів за Цельсієм.
  Працювати в таку спеку ще й у костюмі - непросто. Тому офісний персонал закликали зняти краватки. Урядовці запевняють таким чином працівники меньше використовуватимуть кондиціонери, які споживають багато електрики, а це дозволить  заощадить країні не менше 10 мільйонів доларів на рік. Просвітницьку рекламу - запустили на місцевому телебаченні. Втім, поки що акція не мала успіху.

  Пабло Лонгуейра, міністр економіки: "Як міністр економіки я особисто розпочинаю цю кампанію, знімаючи краватку. Знімімо їх усі! Заощадьмо енергію!"

  Робріго Альварез, міністр енергетики: "Вчинок простий, але дуже ефективний. Вимикання кондиціонерів заощаджує гроші користувачів та підтримує довкілля".

  Гонсало Кастро, мешканець Сантьяго: "Я проти повної відмови від краваток. є випадки та професії, коли вони необхідні. Не може ж з`явитися на людях без краватки міністр, інженер, лікар або журналіст? Це неприпустимо".

  Попередній матеріал
  Над українськими чотирилапими безхатчеками взялися опікуватися захисники тварин із Німеччини
  Наступний матеріал
  Прокуратура завершила розслідування щодо горе-матері, яка покинула без нагляду своїх малят на 11 діб
  Теги: