Чуркін звинуватив у кавказькому конфлікті особисто Саакашвілі

  Барак Обама закликав Раду Безпеки ООН зібратися на термінове засідання - щоби дати оцінку легітимності рішення Кремля та можливі санкції проти нього. Однак, поки що дипломати обмежуються деклараціями. А от росіяни вирішили пояснити свою позицію - на прес-конференції, її зібрав представник Москви в ООН Віталій Чуркін. Він звинуватив у кавказькому конфлікті особисто Михайла Саакашвілі. Утім й грузинський посол не змовчав.
  Віталій Чуркін, посол Росії в ООН: "Беручи до уваги прагнення народів Південної Осетії та Абхазії, бажання їхніх урядів та президентів, згідно з рішенням обох палат Державної Думи, - Російська Федерація визнає незалежність цих республік... Насправді, Територіальну цілісність Грузії порушив Михайло Саакашвілі, коли атакував Південну Осетію".

  Іраклій Аласанія, посол Грузії в ООН: "Рішення Росії - несправедливе і неприйнятне, воно загострює і без того складну ситуацію в регіоні... Рішуче заявляю, що цей указ безґлуздий, він не має жодної сили, він ніяк не змінить кордонів Грузії".
  Попередній матеріал
  Обама та Маккейн засудили дії Росії
  Наступний матеріал
  КНДР погрожує потопити "одним ударом" авіаносець США
  Теги: