Завантаження
Сховати

Британські мусульмани проведуть акцію проти екстремізму

Тисячі британських мусульман сьогодні збираються на акцію проти екстремізму. Так вони прагнуть публічно засудити вбивство солдата у центрі Лондона.

Убивши чоловіка, двоє нападників заявили перехожим - так само британська армія щодня вбиває їхніх одновірців. Пізніше - в телевізійному ефірі - подібну думку висловив і лідер радикальних мусульман Британії. А от поміркована частина ісламської громади - засудила напад.

Нині обидва підозрюваних - заарештовані. У справі допитують іще двох осіб. Поліція говорить про змову, однак - без участі іноземних терористичних організацій.

Анхем Чударі, голова ісламістського угруповання Аль-Мухаджирун: "Ніж засуджувати реакцію, краще би ми подолали її причину. А це - зовнішня політика Великої Британії. Якби ми вивели війська з ісламських країн, якби припинили утиски мусульман, то такого би більше не відбувалося".

Фарук Мурад, генсек Ісламської ради Британії: "Це було варварство, що не має жодного стосунку до ісламу. Безчесне убивство без жодних виправдань... Повірте, заклики до екстремізму лунають не в мечетях, і не в громадах, а у підпіллі".

Теги:
Останнє редагування: 18:07 24 травня 2013
Новини партнерів