Завантаження
Сховати

Британські мародери дали інтерв`ю

Британські мародери дали інтерв`ю. Молодики в масках розповіли місцевому телеканалу - чому вони грабують магазини. Тим часом поліція заявила, що збанкрутіє, якщо постраждалі вимагатимуть в них відшкодування збитків.

Збанкрутіти правоохоронці можуть через особливий закон, ухвалений ще в 1886 році. Згідно з ним, якщо власності громадян заподіяли шкоду, поліція має відшкодувати їм 50% збитків. Гроші виплачуються з бюджетів тих поліцейських дільниць, в районі яких сталися заворушення. За попередніми оцінками, сутички та погроми завдали збитків на 150 млн фунтів.

Тім Годвін, комісар поліції: "Ми виконуємо свої зобов`язання відповідно до закону, у нас просто немає вибору. Уряд має переглянути такі витрати та придумати альтернативу".

Тим часом британські мародери дали інтерв`ю місцевому телеканалу. Прямо на одній із вулиць Лондона, приховуючи обличчя за масками, декілька з бунтарів пояснили свої мотиви.

Невідомий мародер з Лондона: "Щоразу, коли я виїжджаю кудись зі свого бідного кварталу, я вдягаю найкращий одяг, я прошу матір купити мені нову пару штанів та нове взуття, щоб мати пристойний вигляд. Я приношу цим багатіям своє резюме, розмовляю дуже чемно, але вони все одно не помічають мене, я для них ніхто. Тому я мушу діяти іншими методами".

Щоб зупинити заворушення, прем`єр-міністр країни дозволив поліцейським застосовувати більш жорсткі методи у боротьбі із заворушниками. Зокрема, гумові кулі та водомети. Крім того, Девід Кемерон заявив, що не скорочуватиме держвитрати попри те, що його опоненти однією з причин заворушень назвали високі податки. 

"5 канал"

Теги:
Останнє редагування: 17:10 12 серпня 2011
Новини партнерів