Завантаження
Сховати

Браун пообіцяв перевірити, як витрачали кошти британські політики

Перевірити, як витрачали кошти британські політики за останні чотири роки, пообіцяв прем`єр Гордон Браун. Ревізію проведуть у відповідь на оприлюднені газетою "Дейлі Телеграф" заявки чиновників на відшкодування приватних витрат за рахунок бюджету. Ця публікація зчинила справжній скандал у країні.

Виявилося, що законодавці вимагали від держави грошей на утримання будинків, тенісних кортів та навіть домашніх улюбленців. Тепер усі заявки депутатів перевірить незалежна аудиторська група. Якщо виявлять порушення - депутати відшкодують витрати. Крім того, Гордон Браун обіцяє вжити проти порушників "дисциплінарних заходів". Лідер британської опозиції - Девід Кемерон - уже запровадив обмеження для своїх однопартійців. Їм заборонили вимагати відшкодування витрат на харчі і домашнє господарство.

Гордон Браун, Прем`єр-міністр Великої Британії: "Можливо, ми вдаємося до екстремальних заходів, але вони потрібні, тому що політики мають довести, що гідні довіри. Ми зобов`язані продемонструвати, що боремося за захист суспільних інтересів, а не особистих".
Теги:
Останнє редагування: 17:54 13 травня 2009
Новини партнерів