Бостонський терорист Царнаєв почав давати свідчення

  Перші свідчення почав давати підозрюваний у скоєнні теракту в Бостоні - Джохар Царнаєв. Про це повідомляє американський телеканал Сі-Ен-Ен з посиланням на власні джерела у слідчій групі.
  Через поранення в шию 19-річний юнак поки не може говорити й тому покази пише на папері. Зокрема, він повідомив, що атаку спланував і підготував його загиблий старший брат - Тамерлан. Деталі своєї участі в злочині Джохар поки не описав. Також підозрюваний зазначив - жодна з міжнародних терористичних груп з ними не контактувала. Тамерлан Царнаєв самостійно вирішив оголосити джихад Сполученим штатам, щоби захистити іслам. Пізніше переконав Джохара допомогти у скоєнні теракту. Нагадаємо, камера відеоспостереження зафіксувала обох братів 15 квітня у натовпі глядачів перед подвійним вибухом, який забрав життя 3 людей і поранив близько 200.

  Джей Карні, речник Білого дому: "Ми не будемо застосовувати до Джохара Царнаєва статус ворожого комбатанта, який дозволяє судити людину у військовому трибуналі й ув`язнювати в  Гуантанамо. Йому висунуто звинувачення у кримінальних злочинах як повноправному громадянину Сполучених штатів. Від терактів 11-го вересня 2001-го року наша юридична система довела свою ефективність під час розгляду подібних справ".
  Попередній матеріал
  Канадська поліція запобігла масштабному теракту
  Наступний матеріал
  Хуг повідомив, що всі патрулі місії ОБСЄ відкликані на бази
  Теги: