Боротьба за Золотого Ведмедя починається у Берліні

  Боротьба за Золотого Ведмедя - починається у столиці Німеччини. Там - уже у 63-тє - стартує всесвітньовідомий кінофестиваль Берлінале.
  На ньому покажуть - близько чотирьох сотень стрічок. Утім, за головний приз змагатимуться - усього 19 картин. Українських робіт у списку конкурсантів - немає. Та вітчизняні майстри кіно підготували спеціальну програму для однієї з подій фесту - Європейського кіноринку. На ньому глядачі  познайомляться з українською кінокласикою, короткометражними фільмами та новими повнометражними стрічками. Лідери з кількості конкурсних фільмів - США та Франція - вони привезли по три картини. Цьогорічне Берлінале відвідає чимало кінозірок, зокрема - Метт Деймон, Джуд Лоу, Жульєт Бінош, Катрін Деньов.

  Джей Вайсберг, кінокритик: "Я надзвичайно радий, що у програмі цьогорічного Берлінале немає однієї домінуючої теми. Минулими роками траплялося, що більшість привезених стрічок розглядали якусь одну гостру проблему- самогубство чи негаразди дітей... Цьогоріч, судячи з каталогу фестивалю - тематика дуже різноманітна. І це чудово, адже означає, що глядачі отримають від переглядів максимальне задоволення".
  Попередній матеріал
  Франції виставили на аукціон ексклюзивну колекцію вінтажних авто та мотоциклів
  Наступний матеріал
  Петренко – про ефективність роботи НАЗК: Перевіряються тільки 30 посадовців з "першої хвилі"
  Теги: