Завантаження
Сховати

Австралійська поліція затримала рекордну партію наркотиків

Найбільшу в історії континенту партію кристалічного метамфетаміну вилучили в Австралії. Наркотики завезли в порт Сіднея у керамічних вазах.

Поліція заарештувала сімох підозрюваних у торгівлі забороненими речовинами. Троє з них - громадяни Австралії, решта - Китаю з підданством Гонконгу. Крім метамфітаміну, правоохоронці вилучили в них чверть тони героїну. За оцінками поліції, загальна вартість наркотиків на чорному ринку перевищила б півмільярда доларів. Якщо затриманих визнають винними, їм загрожує довічне ув`язнення. Влада Австралії провела операцію за оперативними даними бюро з боротьби із обігом наркотиків Сполучених Штатів.

Майкл Пеццулло, шеф митної служби Австралії: "Зловмисники ретельно сховали наркотик  і гарно замаскували вантаж. Але ми мали точні розвідувальні дані, тож виявити заборонені речовини було досить легко".

Ендрю Колвін, заступник комісара австралійської поліції: "Якщо би ці наркотики потрапили на наші вулиці - вони б забрали незліченну кількість життів. Обсяг вилученого зілля вражає. До цього нам не доводилося проводити настільки масштабні операції".

Теги:
Останнє редагування: 12:30 31 липня 2012
Новини партнерів