Завантаження
Сховати

Американські прокурори вимагають смертної кари для колорадського стрільця

Смертної кари для колорадського стрільця - вимагають американські прокурори. Джеймса Холмса звинувачують у вбивстві 12-ти людей у липні минулого року.

Раніше адвокати Холмса заявили: їхній підзахисний готовий повністю визнати провину в обмін на збереження життя. На їхню думку, психічно хворий нападник діяв у стані аффекту. Прокурори ж не погоджуються: Холмс закупив зброю та боєприпаси заздалегідь, отже йдеться про умисний злочин. ЗМІ повідомили: суд над стрільцем - перенесли на лютий наступного року. Причиною цього - слідчі назвали складність справи. Нагадаємо, минулого літа Джеймс Холмс зчинив стрілянину у кінотеатрі міста Аврора на прем`єрі фільму про Бетмена. Тоді загинули 12-ро людей, майже шістдесят зазнали поранень.

Перший американець: "Дуже сподіваюся, що ця справа завершиться смертним вироком. Той, хто зазіхає на чужі життя - і сам не заслуговує жити".

Другий американець: "Суддям варто ухвалити вирок і заощадити гроші платників податків. Нападник заслуговує на смерть він сам вирішив свою долю, коли підняв руку на інших людей". 


 

Теги:
Останнє редагування: 14:12 2 квітня 2013
Новини партнерів