14 людей загинули у аварії на залізниці на сході Індії

  14 людей загинули у аварії на залізниці на сході Індії. Там поїзд зіткнувся з автобусом. В авто люди поверталися з весілля. Водій не побачив та вчасно не зупинився перед залізничним переїздом. Серед загиблих - наречена.
  Очевидці кажуть - потяг зачепив автобус та протягнув його на собі кілька десятків метрів. Після чого загорівся. У поліції наголошують - трагедія сталася через те, що біля переїзду насаджено багато дерев, які ускладнюють видимість для і машиністів, і для водіїв. На місці трагедії призупинено рух потягів. Триває розслідування катастрофи.

  Діліп Нанда, місцевий мешканець: "Це вже вдруге, саме на цьому місці трапляється аварія. Десь років зо 20 тому тут також сталося нещастя, загинуло 6 чи 7 людей. Сьогодні ж померли приблизно 14".

  Біжай Даш, офіцер поліції: "Ці люди їхали у авто, яке зіткнулося з поїздом. Загинули 14 людей та ще 2 потрапили до шпиталю. Тут проблема в тому, що з-за повороту не видно потягу, бо насаджено дуже багато дерев. Раніше тут також траплялися прикрі інциденти".
  Попередній матеріал
  Кримські "силовики" опинилися під слідством
  Наступний матеріал
  У Німеччині створили "штучне сонце", яке за потужністю у 10 тисяч разів перевершує природне світило
  Теги: