Засуджені Дніпропетровської колонії №89 голодування не оголошували

  Засуджені Дніпропетровської колонії номер 89 голодування не оголошували. На цьому наполягає виконувач обов’язків голови Державної пені-тенціарної служби Сергій Сидоренко. За його словами, повідомлення про відмову в`язнів тюрми від їжі було спланованою акцією. А засуджений, який намагався це зробити, отримає зауваження.

  Сергій Сидоренко, в.о. голови Державної пенітенціарної служби: "На данний час ніякого голодування немає у вісімдесят девятій установі і на то є письмове підтвердження засудженого, який цим процесом, будемо так казати, намагався керувати, тому що сьогодні не секрет, що в наших установах зявляються представники кримінального світу, які намагаються брати під свій контроль наші заклади, колонії, а шляхи досягнення цієї мети - різні".

  Нагадаємо, раніше у ЗМІ з`явилася інформація, що 11 березня майже 250т в`язнів Дніпропетровської колонії номер 89 відмовилися від їжі й оголосили страйк, десятьох засуджених побили працівники виправного закладу. За повідомленням правозахисників - понад дві сотні в`язнів колонії, хворих на туберкульоз, таки оголосили голодування. Вони нарікають на низьку температуру в камерах, відсутність вікон, а також на те, що недужих на сухоти в легкій формі - утримують в одному приміщенні з тяжкохворими. Це стало причиною смерті одного із засуджених наприкінці січня.

  Попередній матеріал
  Губернатор Київщини зустрівся із головами обласних організацій ветеранів
  Наступний матеріал
  Марін Ле Пен залишила посаду керівника ультраправої партії "Національний фронт"
  Теги: