З побутового непотребу донеччанин створює картини

  З побутового непотребу донеччанин Віталій Юренко створює картини. У його колекції - полотна з музичними інструментами, морськими лайнерами, паровозами та байками. Загалом творів близько сотні, більшу частину він роздарував. Нині майстер працює над картиною з гербом Донецька.

  Зазвичай такий непотріб люди викидають на смітник. А Віталій Юренко створює з мотлоху картини. Сировину для своїх творів донеччанин шукає не у мистецьких крамничках, а у технічних магазинах. Не гребує навіть підібрати якусь деталь на вулиці.

  Віталій Юренко, майстер: "С этого всего хлама который нас окружает, мы в нем уже повязли до такой степени, а его никуда не денешь. Но если его использовать в какой-то мере для каких то нужных и интересных работ. почему бы и нет. Для оформления интерьеров всегда можно использовать, найти какое-то оригинальное решение".
   
  Сантехнік Віталій Юренко стверджує - мистецтвом може займатися кожен. Усі свої, ще не реалізовані фантазії донеччанин буквально зберігає у старій валізі. Там деталі майбутніх шедеврів їх навіть друзі та знайомі приносять. Вони ж його перші прихильники.

  Олександр Сорокін, колекціонує картини з мотлоху: "Как говорила когда-то поэтесса: "Если бы вы знали из какого сора порой рождаются стихи", она предвозвестила из какого сора могут рождаться такие интересные штуковины".
   
  Лариса Юренко, сестра художника: "Его картины, которые он делает очень необычны чем – тем, что они делаются из ничего. Вот он увидел какую-то пробочку, крышечку, железячку он все это может приспособить к этой картине".

  Нині Юренко працює над створенням герба Донецька. Фігурки на емблемі – це зламані солдатики. Решта деталей - з консервної бляшанки. Символ міста замовили у майстра правоохоронці. Більшість робіт донеччанин роздає. Утім, мріє про персональну виставку. 

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Іспанія обурена поведінкою монарха
  Наступний матеріал
  Нацбанк увів санкції проти "дочок" російських держбанків
  Теги: