Янукович став головним лауреатом антипремії "Будяк року-2011"

  У Києві оголосили номінантів антипремії "Будяк року-2011". Це щорічна нагорода Української Гельсинської спілки за найбільш ганебні порушення прав людини в Україні.
  Цьогоріч було 19 номінантів. Переможців - шестеро. Власником головного - золотого будяка -став Президент України Віктор Янукович. Йому вручать премію за обмеження прав і свобод громадян та байдужість до масових порушень прав людини в Україні. За втручання у приватність українців будяка отримав Національний банк. Ще три премії - для Окружного адмінсуду, харківської судді, заступника Генпрокурора. І окремий будяк - для прем’єра Миколи Азарова, віце-прем’єра Сергія Тігіпка, міністра фінансів та глави Пенсійного фонду.

  Представник Української Гельсинської спілки: "Було дуже важко вибрати найгірших серед поганих, тому що було подано більше 20 заявок на різних органів і на на різних чиновників".

  Представник Української Гельсинської спілки: "Стосовно дипломів, то ось такі дипломи будуть передаватися разом з будяками. Це будяки, які ростуть на горі Олегівська, де знаходиться Українська Гельсинська спілка, ця гора раніше називалась Поминальною".

  Попередній матеріал
  Лідери Хорватії підписали договір про вступ до ЄС
  Наступний матеріал
  Вашингтон закликав Москву вплинути на терористів ОРДЛО, аби вони "зробили перший крок" до відновлення миру в Україні
  Теги: