Виставку тропічних метеликів презентували у Черкасах [відео]

  Виставку тропічних метеликів презентували у Черкасах. Унікальність експозиції у тому, що всі відвідувачі можуть не лише милуватися яскравими комахами, а й спостерігати за процесом перетворення лялечки у метелика. Можна навіть потримати екзотів у руках та погодувати їх.

  Зелено-смугастий метелик-павич, паперовий змій, пурпурна троянда, ластівчин хвіст, птахокрилка золотиста та мормони – усі ці екзотичні види метеликів оселилися у Черкаському зоопарку. Усього їх тут понад сотня. Найбільше – вихідців із Південно-Східної Азії та Центральної Америки.

  Марина Дмитренко, працівник зоопарку: "Цей метелик совине око. Чому так? Ви можете бачить, що на крилах у нього є такий малюнок, який нагадує око сови".

  Активні метелики лише кілька годин на день. А живуть декілька діб. Найстарішому мешканцю цього павільйону – трохи більше тижня. Попри це, кількість метеликів не зменшується. Адже колекція щодня поповнюється - просто на очах у відвідувачів.

  Євген Ван, директор Черкаського міського зоопарку: "Мы показываем весь цикл, к нам приезжают бабочки в виде куколок, они тут же на выставке выходят из куколок, набирают свой необходимый размер, увеличиваются крылья".

  Годують метеликів також разом із відвідувачами. Одні крилаті – харчуються фруктами самостійно, інші – потребують допомоги аби посмакувати нектаром.

  Марина Дмитренко: "Ми готуємо розчин меду, можно цукру, але мед краще. Обережно сажається метелик і голочкою обережно розмотується йому хоботок. Дуже така робота…. Не завжди це виходить, треба запастись терпінням".

  Відвідувачі від тісного спілкування із екзотами – у захваті.

  Наталя: "Абалдеть, просто класно! Чтобы еще и крылышки расправил, было бы вообще прекрасно. Интересно, замечательно, хороши сделали".

  Олеся: "Красиво, ми тут ще не були, в перший раз, літають красіво, доступно всім, можна гарно подивиться, роздивиться на них". 

  Триватиме крилата виставка у Черкасах до вересня. У майбутньому в зоопарку планують створити постійну  експозицію екзотичних безхребетних, плазунів та комах у одному павільйоні.

  Євгенія Підлісевич, Юрій Підлісевич, Черкаси, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Не зміг повторно пристикуватися до МКС російський вантажний корабель "Прогрес"
  Наступний матеріал
  Геращенко розповів, навіщо Савченко їздила в ОРДЛО
  Теги: