Завантаження
Сховати

Виставку неякісних товарів для дітей влаштували фахівці "Укрметртестстандарту" [відео]

Виставку неякісних товарів для дітей влаштували фахівці "Укрметртестстандарту". Усі експонати закупали для перевірки на ринках та в супермаркетах напередодні Дня захисту дітей. Від чого варто захищати малечу бачила Ольга Петрів.

Вони традиційно перевіряють і традиційно лякають.

Сергій Каспаров, фахівець "Укрметртестстандарту": "Этот пистолет с такими пульками. И скорость ее вылета из ствола очень большая. Может попасть ребенку в глаз, и глаз не будет".

На довгих столах лежить все, від чого у День захисту дітей варто дітей захищати.

Анатолій Гіндікін, фахівець "Укрметртестстандарту": "Допустим, попкорница. Попкорница выполнена так, что корпус похож на детскую игрушку. Это категорически запрещают стандарты по безопасности".

Серед підступних порушників - китайські мотоцикли, які розпадаються на ходу, китайські рогатки, з яких вилазять гострі дроти. І навіть на перший погляд, невинні китайські брязкальця для малюків. 

Сергій Каспаров, фахівець "Укрметртестстандарту": "Даже маленький ребенок может ее сломать. Костюм зайчика развалился, то есть ребенок может поранится, может проглотить".

А на такому крузі далеко не запливеш. 

Сергій Каспаров, фахівець "Укрметртестстандарту": "Это полимерный материал, он продолжает разрушаться в течении времени. Если кругу больше года, очень большой шанс, что он лопнет где-небудь в речке".

Фахівці Укрметртестстандарту закупили на ринках та в популярних столичних супермаркетах те, що у них викликало підозри. Зокрема, понад 50 дитячих нарядів. 70 відсотків з них забракували.

Галина Некрашевич, фахівець "Укрметртестстандарту": "Оце купальний халат небезпечний для дитини".

У лаборантів претензії до виробників одні й ті самі рік у рік.

Галина Некрашевич: "На цьому халатику знову ж таки зазначено сто відсотків бавовна. Ми маємо сто відсотків поліефір. Він не буде поглинати воду, не буде зігрівати, бо це синтетичні волокна".

Наталія Попова, фахівець "Укрметртестстандарту": "Лето пришло. Замечательный купальничек. Значит вот эти замечательные точечки останутся на теле ребенка".

Найбільше дісталося сандалям зі слониками.

Наталія Попова, фахівець "Укрметртестстандарту": "Я ничего еще не носила, не терла, ничего не делала, и уже она так ведет себя, то есть есть уже элементы разрушения. Кроме этого, ребенок получает этот дикий сигнал: пи-пи. Подлежит немедленному и обязательному уничтожению".

Дитячі сосиски дарма що вищого ґатунку теж завинили. Усі чотири виробники нагрішили барвниками і підсилювачами смаку. Зате морозиво можна їсти з шести перевірених лише один пломбір опинився на ганебному столі.

Володимир Семенович, фахівець "Укрметртестстандарту": "Морозиво супер-пломбір. В чому полягає оце "супер" - не відомо. Частину молочного жиру замінив на рослинний жир".

Та викриття несумлінних виробників радше мають пізнавальний характер - вилучати з продажу те, що сьогодні показали на виставці, не мають права.

Наталія Попова, фахівець "Укрметртестстандарту": "Вся эта продукция сегодня на рынках Киева присутствует".

Жодних нових прийомів захисту дітей батькам не радять, окрім як: вимагати у продавців сертифікати на  товар. Або ж іти скаржитися на покупку до Держспоживінспекції.

Ольга Петрів та Іван Наконечний, "5 канал".

Теги:
Останнє редагування: 19:48 30 травня 2012
Новини партнерів