В Умані створили справжній рай для фазанів [відео]

  Одні мисливці полюють на екзотичних тварин, інші – власноруч вирощують та випускають їх на волю. В Умані працівники міжрайонної організації мисливців і рибалок створили справжній рай для фазанів. Там вже 5-й рік поспіль вирощують птахів, а потім – відпускають їх на волю. Усе це мисливці роблять власним коштом.

  Вироджуються вони такими полосатими, це защитний їхній окрас, дикий, як в природі свинки рождаються такі, так само і фазанчики, вони дикі считаються, тому у них такий окрас защитний
   
  Цих смугастиків, яким лише кілька днів, працівники жартома називають ясельною групою. А ще ненароджених їхніх побратимів - тримають в інкубаторі. За ними догляд - особливий.

  Алла Соболь, працівник підприємства: "Ми їх тут кожен день дивимося, перевертаємо разів зо два на день вручну, добавляємо водички і дивимося за температурою".

  Фазанів годують живою рибою, свіжими овочами та фруктами. Доглядальниці зізнаються: ці птахи - дуже перебірливі у спілкуванні.

  Надія Матвєєва, доглядальниця фазанів: "Вони якісь надзвичайні, я їх ніколи не бачила, поки сюди не пришла. Якщо перший раз людина приходить, то вони дуже нервують, літають, пригають, скачуть, щось таке, навіть і б`ють, а тоді вже пару раз до них я вже прихожу рано, кормлю, вони вже знають, що я вже прийшла".
   
  Виростити дорослого фазана з яйця коштує 40-50 гривень, - кажуть мисливці. Грошей на добру справу не шкодують, бо впевнені – справжній мисливець повинен не рушницю в руках тримати, а природі – допомагати.

  Юрій Мулько, голова Уманської міськрайонної організації мисливців і рибалок: "Склалося враження, що мисливці завжди тільки полюють, стріляють, вбивають, але це абсолютно не так, бо головна діяльність мисливців – це вирощування, розмноження диких тварин та птахів та однозначно відтворення цих запасів цих же тварин".
   
  Щороку уманські захисники природи вирощують та випускають на волю від чотирьохсот до 1000-чі птахів. Три-місячних фазанів спочатку селять у спеціальні вольєри, а за місяць випускають на волю. Цьогріч уманські мисливці вже випустили 250 фазанів, ще 100 – запланували.

  Окрім фазанів, уманські мисливці вирощують і диких кабанів. Кажуть: хочуть зберегти місцеві ліси такими, якими вони були ще за часів Радянського Союзу.

  Євгенія Підлісевич, Юрій Підлісевич, Умань, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Давньоримський корабель знайшли італійські водолази
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку відливають останніх "Оскарів" до церемонії
  Теги: