Завантаження
Сховати

В Одесі відзначають Дні Львова [відео]

Одесити святкують Дні Львова у своєму місті. Львівські книжки та ляльки, театральні вистави та вуличні концерти мають на два дні об`єднати Захід та Південь країни. До свята львів`яни надіслали подарунок - скульптуру Лева. Її встановлять на одній із центральних вулиць Одеси.

"Зустрінемось у Львові" - під таким гаслом львів`яни розписують одеситам принади свого міста і запрошують завітати хоча б на один день на філіжанку запашної кави. Своєрідним символом днів Львова в Одесі стала вистава вуличного театру "Воскресіння" у самому серці Південної Пальміри – на Дерибасівській.

Львівські ляльки - полонили одеситів. Окрім текстильних зайців і традиційних ляльок-мотанок львів`яни привезли багато керамічних виробів та вітражних янголів, які для одеситів є західноукраїнською екзотикою.

Найбільше захоплення викликав лев-паяц – красивий та міцний. Розфарбував скульптуру відомий художник Володимир Кауфман і відтепер вона прикрашатиме одну з центральних одеських вулиць.

Свято Львова - триватиме два дні. Ввечері біля Оперного театру розпочнеться вогняне шоу. А одесити вже розмірковують, чим дивуватимуть львів`ян навесні, коли у Львові розпочнуться "Дні Одеси".

Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал


Теги:
Останнє редагування: 22:18 7 жовтня 2011
Новини партнерів