Українські альпіністи прибули до Ісламабаду і беруть участь в упізнанні тіл загиблих співвітчизників

  Українські альпіністи, які вижили у терористичній атаці у горах Пакистану, вже прибули до Ісламабаду - і беруть участь в упізнанні тіл загиблих співвітчизників. Про таке "5 каналу" повідомив посол України в Пакистані. За словами дипломата, нині вирішується питання доправлення тіл на Батьківщину.

  Володимир Лакомов, посол України в Ісламській республіці Пакистан: "В аеропорт міста Ісламабад прибув літак ВПС Пакистану, який доставив серед інших учасників сходження, дев’ять українських альпіністів, що залишилися живими після терористичної атаки 22 червня. Ми з ними переговорили. Вони кажуть - недоцільно запрошувати родичів загиблих. Зараз ми працюємо інтенсивно з пакистанською стороною щодо реалізації запропонованої ними ідеї - стосовно відправки тіл літаками пакистанської ВВС".

  Тим часом 37 підозрюваних заарештовані у Пакистані - їм закидають причетність до вбивства іноземних туристів. Як пишуть тамтешні ЗМІ, усі затримання відбулися в окрузі Діамер, де і стався напад бойовиків на табір альпіністів. Жертвами нападу окрім трьох українців стали 2-є словаків, двоє громадян Китаю, один непалець, громадянин Литви та американець.

  Попередній матеріал
  Помер один із співробітників СБУ, автівка яких влаштувала криваве ДТП на столичних "Нивках"
  Наступний матеріал
  Вибух на найбільшому складі боєприпасів України спричинила диверсія – Матіос
  Теги: