У Шевченківському райсуді Києва заслухали потерпілих і 3 свідків у справі про побиття журналістів [відео]

  Потерпілих і трьох свідків у справі про побиття журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя – заслухали у Шевченківському райсуді Києва. На засіданні свідчили журналісти та фотокореспонденти, які зафіксували факти побиття відео - та фотозйомкою. А також міліціонер, який був присутній під час бійки. Обвинувачений - Вадим Тітушко - вкотре заявив, що не визнає своєї провини. Аргументи сторін слухала Ірина Герасимова.

  У тісній судовій залі - підозрюваний у побитті журналістів за метр від постраждалих.

  Ось група підтримки Вадима Тітушка - вийшла з соціальної Інтернет-мережі - та з`явилася у судовый залі. Уболівати за юнака з Білої Церкви.

   У журналістів теж своя група підтримки. Колеги по цеху та роботодавець постраждалої. Прокуратура наполягає - підсудний побив журналістів. Доказ тому - висновки медиків.

   Віктор Любимов, прокурор:гідно висновків судмедекспертизи".

   Яскравіше за медичні висновки підтверджують факт побиття фото та відеодокази. На їхньому перегляді у судовій залі наполягають постраждалі.

   Ольга Сніцарчук, "5 канал": "Ми хочемо щоб суд це переглянув, тоді сумнівів жодних не буде".

   Адвокат підсудного теж за перегляд фото. Але ось цього. На ньому Ольгу притримує її чоловік - інший постраждалий Владислав Содель. Саме в цей момент, припускає адвокат Вадима Тітушка, журналістка й могла отримати згадані побої.

   Сергій Олійник, адвокат Вадима Тітушка: "Знаходячись в такій позі ви могли завдати тілесних ушкоджень своїй дружині".

   Владислав Содель, фотокореспондент видання "Комерсант": "Якщо у вашій уяві таке можливе, ні я не міг завдати шкоди своїй дружині".

   Чиї удари приймав на себе фотокореспондент - підсудний каже, що не знає. І в залі суду та журналістам під час перерви вкотре повторює.

   Вадим Тітушко, підсудний:оей вини тут нет, и я на этом буду настаивать".

   Подивитися на підозрюваного прийшла столична вчителька Ніна Москаленко. У Тітушкові - вона впізнала хлопця, який приходив з іншими молодиками під час рейдерського захоплення її будинку на Печерську. Пошуки правди переросли у словесну перепалку.

   Тітушко–Дзинзя: "Извините на этом интервью закончилось".

   Закінчилось інтерв’ю - продовжилося засідання. Двоє свідків - кореспонденти - підтвердили: бачили і нападника і побиття. А от третій свідок - міліціонер, який був присутній під час сутички 18 травня - заприсягнувся: ні бійки не бачив, ні криків про допомогу не чув.

   Сергій Громський, міліціонер: "Бійки не було, була штовханина".

   Така "штовханина" може коштувати підсудному 4х років позбавлення волі та сплати 48ми тисяч гривень моральної компенсації.

   Вадим Тітушко: "Я отвечу не перед вами, перед судом отвечу".

  Ірина Гересимова, Іван Наконечний, Валерій Савицький, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Громадяни Китаю віднині зобов’язані відвідувати літніх батьків
  Наступний матеріал
  Росія закрила один із пунктів пропуску на кордоні з Україною
  Теги: