Завантаження
Сховати

У Донецьку розглядають апеляцію екс-мера м.Димитрова

У Донецьку розглядають апеляцію екс-мера міста Димитрова Юрія Анісимова. Торік у жовтні чиновник, керуючи автомобілем смертельно травмував жінку.

Першого квітня його засудили до семи років позбавлення волі. Суд зобов’язав Анісімова виплатити потерпілій стороні 300 тисяч гривень.

Але в поданій апеляції Юрій Анісимов наполягає, що ДТП - це нещасний випадок. Він стверджує, що суд Красноармійська порушив процесуальні норми законодавства, не врахувавши його версію. Захищати екс-мера в Апеляційному суді будуть нові адвокати. Щоб дати представникам Анісимова час для ознайомлення зі справою, суд переніс засідання на тиждень.

Володимир РАДЧЕНКО, адвокат потерпілої сторони: "По мнению Анисимова, по его версии машина налетела колесом на какой-то предмет. Вследствие чего произошла разгерметизация колеса из-за чего машину понесло и она оказалась на обочине".  

Максим ТИМОШЕНКО, син загиблої: "Этот человек должен понести ответственность, наказание. Я вообще не понимаю тот момент, что все понятно, ясно и видно. Все прозрачно. И до сих пор это затягивается. Уже прошло 8 месяцев, еще 4 и уже год. Сколько это можно затягивать, я не знаю".

Теги:
Останнє редагування: 18:24 1 червня 2010
Новини партнерів