Завантаження
Сховати

У Дніпропетровську набирає популярності унікальний перукар [відео]

У Дніпропетровську набирає популярності унікальний перукар. Аби підстригтись у Володимира Шестакова панянки записуються в чергу. Цей майстер людина з особливими потребами, але своїм прикладом доводить: для улюбленої професії завад не існує.

Постійні клієнти Володимира Шестакова - викладачі та вихованці його будинку-інтернату. Там хлопець мешкає від народження. Грошей за роботу не бере.

Володимир Шестаков, вихованець Дніпропетровського дитячого будинку-інтернату: "Я сам большинству предлагаю что-то сделать, они ходят, а я говорю: "Давай что-то сделаю". Они приходят и делаю".

У Володі вроджена вада розвитку пальців. Щодня він робить спеціальну зарядку, а плестИ кОси дівчатам почав, щоб розвивати моторику рук. Так полюбив експериментувати з волоссям.

Вікторія Бабанська, директор дніпропетровського дитячого будинку-інтернату: "На столько он искуссно все это делал, и быстро, начали мы ему покупать и дарить книги специальные по парикмахерскому искусству с разными видами причесок".

Фахівці визнають - зазвичай із такою патологією рук люди не можуть робити складну роботу.

Наталя Поломарчук лікар дніпропетровського дитячого будинку-інтернату: "Как правило, эти дети руками особо пользоваться не могут, но в данном случае Вова старался, он носил тутера, он разрабатывали мелкую моторику, он к чему-то стремился, чего-то хотел добиться…Я считаю, что это его колоссальный труд и целеустремленность".

Секрети перукарської майстерності Володя опановує у досвідчених мастрів. Вони визнають його хист.
 
Ольга Васильєва, майстер зачісок: "Талант у него присутствует, он делает от себя все: прически, укладки. Не хватает ему немножко профессионализма, как правильно это делать, техники".

У Володі Шестакова дві мрії у житті - здобути визнАння на міжнародному конкурсі перукарської масйтерності. Та відшукати матір, яка відмовилася від нього у пологовому будинку.

Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал".

Теги:
Останнє редагування: 19:09 9 липня 2012
Новини партнерів