Завантаження
Сховати

Традиційний "Пробіг під каштанами" у Києві

На День Києва влаштували "Пробіг під каштанами". Це уже традиційна доброчинна акція, яка збирає на головній площі країни охочих пробігти дистанцію у 5 кілометрів. Організатори марафону зібрали кошти, які згодом передадуть до дитячого кардіоцентру.

Першими на дистанцію вийшли професіонали. І вже за 14 хвилин на фініші з`являється переможець. Рекорду на швидкість хлопець не здолав, втім каже, стати чемпіоном - то була його мрія.

Євген Гребеньов, легкоатлет: "Я уже участвую 6 раз в пробеге под каштанами, сегодня впервые выиграл, хороший уровень соперников, но это не перепона, это даже стимул был лучше бежать".

Від малого до великого. Пробіг під Каштанами зібрав учасників з різних куточків країни. Долати дистанцію у 5 кілометрів на Майдан виходять цілими родинами:

Віталій Пашук, учасник "Пробігу під каштанами": "Ну вот втроем мы бежим и еще наши друзья. Мы чесно пробежали и уже будем как бы наслаждаться нашим достижением".

Когось несуть, когось везуть, а деякі дістаються фінішу на велосипеді - у найменших спортсменів свої правила пробігу:

Іван Цьома, учасник "Пробігу під каштанами": "Жара і я не міг трошки під горку їхать, але все-одно догнав команду".

Близько двох годин бігали під каштанами українці. На швидкість змагаються одиниці:

Юлія Фінгарет, 5 канал: "Добігти до фінішу вдається не кожному, переважна більшість учасників на Майдан Незалежності добираються пішки - з морозивом та солодкими напоями".

Понад десять тисяч людей зібрав дев`ятнадцятий пробіг під каштанами - це трохи менше, ніж минулого року. Тоді кількість учасників була рекордною - близько 16 тисяч. Для дитячої кардіоклініки зібрали більше чотирьохсот тисяч гривень.

Юлія Фінгарет, Ян Доброносов, 5 канал

Теги:
Останнє редагування: 16:53 29 травня 2011
Новини партнерів
останні новини
Усi новини